Van Gent

CID LINES, 1988 yılında kurulan büyük ölçekli bir Belçika şirketidir. Misyonumuz yenilikçi hijyen çözümleri sunarak çiftlikten çatala gıda güvenliğini sağlamaktır. Tarımsal üretim, gıda işlemeri ve taşıma endüstrileri için temizlik malzemeleri, biyosidaller ve veteriner ilaçları geliştiriyor ve üretiyoruz. Kurumsal kimliğimiz 3 güçlü değer temeline kurulmuştur: girişimcilik, güvenlik ve kişisel ilişkiler.
Akredite laboratuvarlarımızda uzman kimyagerler, mühendisler ve eczacılar, formülasyonların ve proseslerin geliştirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi üzerinde çalışırlar. En katı ve yüksek kalite standartları (ISO 9001: 2008 ve GMP Pharma) üretim ve kalite güvencesi ile takip edilmektedir.
CID LINES ’ın Polonya, Fransa, İspanya, İngiltere, Orta Doğu, Çin ve Latin Amerika’da iştirakleri vardır ve 5 kıtada 90’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Bu dünya çapındaki bilinirliğimiz, ürün ve hizmet kalitemizin teminatıdır. Çiftliklerdeki kârlılığı artırmak için hijyen her zamankinden daha fazla birincil yönetim aracı olacaktır.
Çiftliklerdeki yüksek hayvan yoğunluğu ve hayvanların verimliliği arttıkça, enfeksiyon riski belirgin bir şekilde artmıştır. Birçok araştırma, saha çalışması ve deneyimler koruyucu hekimliğin tedavi edici hekimlikten daha ekonomik olduğunu açık bir şekilde kanıtlamıştır. Buna bir çözüm olarak CID LINES, çiftliğinizde gıda güvenliğini sağlayacak ve kârlılığınızı arttıracak bir program olan BIOPROTEXION’u geliştirmiştir.

Dezenfektan

Dezenfektan VIROCID
Virocid®

Virocid

» En etkili dezenfektan » Tüm dünyada kanıtlanmış etkinlik (EN ve AOAC) » Salgın hastalıkların kontrolünde en fazla tavsiye edilen ürün » Kolay kullanım (köpükleme, spreyleme & sisleme)

Cid 2000

Cid 2000

O2 ve asidifikasyon kombinasyonunun gücü » Biyofilm tabakasını uzaklaştırır » Kireç tabakasını uzaklaştırır » Ekipmanlar için zararsızdır » Mikrobiyal kontaminasyonlarda en iyi sonuç

Kenosan

Kenosan

» Güçlü ve etkili köpük » Kirlere nüfuz eder » Ekonomik » Korazif etkili değildir

Keno™cox

Keno™cox

Koksidiyoz kontrolündeki kayıp halka! » Ookistlerin en dirençli formu üzerinde çok etkilidir: sporüle ookistler » Fenol içermeyen benzersiz formül, patent beklemede (PCT/EP2009/000789)

Keno™vit E

Keno™vit E

» Konsatre doğak esansiyel yağlar, vitamin E ve Selenyum içerikli » Yem tüketimi artırır ve sıcaklık stresini azaltır » Solunum sistemini destekleyici » Sindirim ve bağışıklık sisteminin stimülasyonu

Kickstart

Kickstart

» Sıradan dezenfektanlara etkin bir alternatif » Çok hızlı etki » Organik tarım için onaylı » ABD’de Gıda ile temasa uygunluk

İş Ortaklarımız