Ziggity, kurulduğu ilk günden beri sadece nipel sulama sistemleri üretir. Tüm Ar-Ge çalışmalarını ve üretim kabiliyetlerini; daha güvenilir, daha yüksek performanslı ve daha uzun ömürlü bir nipel sulama sistemi üretmek için kullanmaktadır. MAX3 nipeller broyler ve damızlık büyütme kümeslerinde, ''Ziggity Kümes İdare Kılavuzu'' dâhilinde kullanıldığında kuru altlığı garanti ederken, tavuklara ihtiyacı olan su miktarını da verebilmektedir. PVC hammaddeden üretilen pürüzsüz su borusu biofilm oluşumu riskini azaltırken, hattın temizlenmesi çok kolay ve etkili bir şekilde yapılabiliyor. Ziggity nipel sulukları 10 yıl kademeli garanti ile müşterilerin kullanımına sunulmaktadır.

Özel tasarım Ziggity Max3 nipelleri büyütme döneminin her safhasında tavukların ihtiyacı kadar suyu verebilecek şekilde tasarlanmıştır. Mükemmel bir broyler performansı ve kuru altlık için sizin ihtiyacınız olan Ziggity Max3 suluklarıdır. Kullanıldığı her dönemde tavuklara ihtiyaçları olan suyu mükemmel tasarımı sayesinde verebilen suluklar; ağırlık, FCR, ilk hafta ölümleri gibi önemli kriterlerde kayda değer bir iyileşme oluşmasına yardımcı olur. Piyasadaki diğer nipel suluklar gibi gereğinden fazla su vererek altlık bozulmasına ve dolayısıyla buna bağlı oluşan problemlerin önüne geçer. Altlığınız kuru kaldığı için ısıtma ve havalandırmaya gereksiz yere fazla masraf yapmamış olursunuz. Sonuç; daha yüksek gelir, daha düşük maliyet ve daha fazla kardır.

Ziggity, nipelleri ile değişim yapmak sadece bir başlangıç. Sürü performansını ve altlık kalitesini en üst seviyeye çıkartmak için Ziggity regülatörü ve hat sonu üniteleri kullanarak sistemi mükemmel hale getirebilirsiniz.

İş Ortaklarımız