T-MAX

Seneler süren araştırma ve geliştirmeler sonucunda, klasik askılı hindi sulama sistemlerine alternatif olarak Ziggity, Hindi Büyütme dönemi için T-Max Sulukları geliştirdi. Sağlam yapısı ve özel tasarımı sayesinde altlığınız kuru kalır ve sağlıklı sürüler yetiştirebilirsiniz.

T-Max Suluklar, dayanıklı malzemeler ve korozyona dayanıklı paslanmaz çelik bileşenlerden üretilmiştir. Eşi benzeri olmayan tasarım, suyun altlığa düşmesini önler ve tetiklenen suluk kendi ekseninde dönerek suyun spiral olarak hareket etmesi ile suluğun kendiliğinden temizlenmesini sağlar.

Esnek ve şoku absorbe eden ekstra uzatılmış tetikleme pimi kırılmayı engelleyip sistemin ömrünü uzatmakla beraber yetişkin hindilere suya 360 derece erişebilmelerini mükemmel şekilde sağlar.

D-MAX

Seneler süren araştırma ve geliştirmeler sonucunda, klasik askılı hindi sulama sistemlerine alternatif olarak Ziggity, Hindi Civciv dönemi için (1-6 hafta arası) D-Max Sulukları geliştirdi. Sağlam yapısı ve özel tasarımı sayesinde altlığınız kuru kalır ve sağlıklı sürüler yetiştirebilirsiniz.

Uzatılmış ‘’Clip-on’’ adaptör sayesinde Su hattı ile D-Max Sulukları arasında genç Hindilerin rahatlıkla suya ulaşmaları için geniş aralık sağlanmaktadır.

İş Ortaklarımız