Kenosan

Kenosan

» Güçlü ve etkili köpük » Kirlere nüfuz eder » Ekonomik » Korazif etkili değildir

Keno ™san güçlü tutunma kuvveti ile derinlemesine temizlik etkisini birleştirdi!


Üstün formüllasyonu, kümesteki ağır ve zorlu koşullarında benzersizbir temizleme sonucunu garanti eder, en yoğun ve kurumuş kirliliklerin (gübre, çöp vb.) bile Keno ™san ’ın çözücü ve temizlik gücüne karşı hiç şansı yoktur. Aynı zamanda temizlik etkisi, her türlü yüzeye tutunan yapışkan köpük sayesinde sağlanan uzatılmış temas süresi ile güçlendirilmiştir. Devrim niteliğindeki yapışkan köpük, uzun bir temas süresini garanti altına alır, böylelikle işçilikten, sudan ve enerjiden tasarruf sağlar.

Ekipmanlar için güvenli

Keno ™san çeşitli yüzeylerde test edildi ve aşındırıcı olmadığı kanıtlandı. Keno ™san size ekipmanınızın ömrü boyunca garanti veriyor!

Düşük konsantrasyonda güçlü kir çözme etkisi


Keno ™san taahüt ettiğini tam olarak yapar » Tüm yüzeylere tutunan uzun ömürlü kaliteli köpük » En zorlu koşullarda derinlemesine temizlik » Bu etkilerini düşük konsantrasyonlarda sağlar (% 1-2) (1-1,5% / 1-2 oz/gal)

 

Düşük konsantrasyonlarda elde edilen bu olağanüstü performans diğer alkalin köpük temizleyiciler gözlenmez ve bu nedenle temizlenmiş yüzeylerde m² başına maliyet etkinliği de sağlar. Keno ™san kullanarak, m² başına % 50 ürün tasarrufu sağlanır.

 

 

İş Ortaklarımız